KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17025093
nr 1702 5093
Etsning
Gösta Ottoson, Man i hög hatt. Bildmått: 26x16 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:32:34
Etsning
nr 1702 5093
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 19 maj 2025 |